SEZAM

Firma PHU KASIA Katarzyna i Bartłomiej Kajdan wykonywała na nasze zlecenie czyszczenie wykładziny dywanowej oraz tapicerki mebli biurowych. Praca została wykonana w terminie, fachowo i sumiennie.
Nie mając żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług, jak również lojalności wobec naszej firmy, możemy szczerze polecić Firmę PHU Kasia jako solinego kontrahenta.

eneakliknij aby powiększyć

ENEA

Firma PHU KASIA Katarzyna i Bartłomiej Kajdan wykonywała na nasze zlecenie czyszczenie wykładziny dywanowej. Zlecona praca wykonana była w terminie, profesjonalnie według satysfakcjonujących nas standardów.
Firma PHU KASIA jest rzetelnym partnerem dostosowującym się w pełni do naszych potrzeb. Z założonych obowiązków wywiązuje się sumiennie, do wykonania powierzonych zadań używa środków i urządzeń o wysokim standardzie.
Nie mając żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług, jak również lojalności wobec naszej firmy, możemy szczerze polecić Firmę PHU KASIA jako solidnego kontrahenta.

eneakliknij aby powiększyć

Przedszkole nr.1 "Słoneczko"

Pragniemy poinformować, że firma "KARCHER" PRANIE DYWANÓW I TAPICERKI, Pani mgr inż Katarzyna Kajdan z siedzibą: 62-300 Września, systematycznie pierze nam wszystkie dywany, chodniki, wykładziny w salach dziecięcych, korytarzach i gabinetach.
Firma "KARCHER" Pani Katarzyny Kajdan wykonała zlecone prace solidnie dotrzymując zakresu swoich prac i terminów realizacji.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy stwierdzić, że firma "KARCHER" Pani Katarzyny Kajdan jest z pewnością firmą godną polecenia, gwarantującą rzetelne wykonywanie tego typu realizacji.

eneakliknij aby powiększyć

Restauracja MARGERITTA

Firma PHU "KASIA" Katarzyna i Bartłomiej Kajdan z siedzibą: 62-300 Września, wykonywała na nasze zlecenie czyszczenie wykładziny dywanowej oraz pranie tapicerki meblowej.
Cechujące Firmę PHU "KASIA" dokładność i dbałość o każdy szczegół oraz zaangażowanie były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Zlecenie było wykonane zgodnie z życzeniami naszej firmy, sprawnie i terminowo, w sposób w pełni nas satysfakcjonujący.
Pragniemy niniejszym wyrazić nasze zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Firmą PHU "KASIA" oraz zarekomendować ją jako partnera solidnego i rzetelnie przygotowanego do tego typu zleceń.

margerittakliknij aby powiększyć

Urząd Gminy

Firma PHU KASIA - Katarzyna i Bartłomiej Kajdan z siedzibą we Wrześni wykonywała na nasze zlecenie czyszczenie wykładziny dywanowej w pomieszczeniach biurowych Urzędu Gminy. Zlecona praca wykonana została w terminie bez zakłóceń, według satysfakcjonujących nas standardów przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Firma PHU KASIA jest rzetelnym partnerem, dostosowującym się w pełni do naszych potrzeb.

Pragnę niniejszym wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą PHU KASIA i z pełną odpowiedzialnością polecić jako partnera solidnego, gwarantującego rzetelne wykonanie prac.

margerittakliknij aby powiększyć

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni

Firma PHU KASIA Katarzyna i Bartłomiejk Kajdan z siedzibą we Wrześni wykonywała kilkakrotnie na nasze zlecenie czyszczenie wykładziny dywanowej w pomieszczeniach biurowych banku. Zlecona usługa wykonana została terminowo, rzetelnie i profesjonalnie przy uzyciu specjalistycznego sprzętu i dobrych środków do czyszczenia. Firma PHU KASIA jest rzetelnym partnerem, doskonale wywiązuje się z przyjętych zobowiązań.

Wyrażam niniejszym zadowolenie ze współpracy z Firmą i polecam jako godnego i solidnego kontrahenta.

margerittakliknij aby powiększyć